Секој го ужива сексот на свој начин

Утрото застанав пред огледало за да ми биде сведок и цврсто си ветив себеси: „Виолета, ако те донесоа в туѓина со лаги и со измами, за Стив да си ги среди своите проблеми, мораш да бидеш отпорна кон сè она што се случува и да ги потиснеш своите чувства. Ако си тука значи дека мораш да се бориш за својот опстанок. Штом не можеш да поднесеш ваков начин на живот, а Стив тешко дека ќе се промени, не се жали себеси туку почнувај да работиш на себе. Искористи ја ситуацијата во твоја корист и веднаш запиши се да вежбаш во фитнес-клуб и запиши се на курс по јазик“. Се облеков, се нашминкав и се симнав долу. Бев весела и среќна што успеав ова да си го ветам. Мама Елена беше долу, готвеше и јас како што решив така и постапив: „Мама Елена, добро утро“. Ја бакнав и како ништо да не се случило сношти ѝ кажав: „Колку убаво мириса“. Таа веќе го имаше поставено доручекот. Пиевме чај и јадевме тост премачкан со јаворов сируп.

Почнавме неврзан разговор и јас споменав: „Мама Елена треба да се запишам во фитнес-клуб и курс по јазик. Ми недостига малку релаксирање и учење. Скоро сме подготвени за свадба и моето слободно време треба да го посветам на нешто. Сакам да сум корисна сама на себе“. Таа се одушеви и ми кажа дека во близина помеѓу нашата и нивната куќа има фитнес-клуб и центар за јазици во истата зграда и предложи да отидеме уште денес и да се запишам и на фитнес и на јазик.
Отидовме и бидејќи се ближеше први за неколку дена, се запишав, а мама Елена уплати и за двете. Се вративме дома, а јас цел пат бев весела и среќна. Искрено, никогаш не бев мрзелива, туку секогаш сакав нешто ново. И оваа за мене авантура со Стив ја прифатив бидејќи сакав непознато. Не излезе како што треба, но затоа, јас ќе направам сè во моја корист. Попладнето се јави Стив. Ништо не кажа за сношти или не се сеќаваше. Јас вообичаено разговарав, ниту имав намера да споменам нешто. Кога ќе дојде време, вистината ќе се докаже сама. Во меѓувреме, се јави Кире да праша зошто сум го барала, но му одговорив дека сум ѕвонела по грешка. Во исчекување на сите настани што следат со мама Елена, одевме по гости. Имаше едни пријателки, живееја блиску до нас, мајка и ќерка Стефка и Емили. Доаѓаа често кај мама Елена. Пред неколку денови, се јави Стефка и ѝ кажа на мама Елена да одат кај пријателка попладнето. Биле договорени само возрасните. Јас да не останам сама дома, дојде Емили за да ми прави друштво. Емили беше изразито плава со убаво тело и плави очи. Многу беше провокативно облечена во кратко и со деколте. Пиевме сок, јадевме колачи и разговаравме опуштено. Некој заѕвони на врата. Ја отворив вратата и се изненадив. Тоа беше Стив. Стив од врата почна да ме бакнува: „Ми недостасуваш, морам да те видам“, ми рече. Кога ја виде Емили, застана малку, се сепна, но се поздрави и со неа и отиде да се избања. Се врати. Седна со нас. Отидов в кујна за да варам кафе. Слушав разговараа нивни заеднички теми. Го испивме кафето и чекав Емили да стане, но таа немаше абер од тоа.
Таа разврза муабети и почна да се шегува со Стив. Тој се развесели, зеде виски од бифето и ни тури и нам. Наздравивме и двајцата испија по пола чаша. Веќе очите ѝ беа црвени. Почна да се врти лево-десно. Јас помислив гладна е, отидов од кујна да донесам нешто за грицкање. Тој дотури виски во чашите и слушнав смеење и кикотење. Додека носев, Емили седна до него на троседот и ми дофрли за да се оправда: „Да грицнам нешто“. Кога се приближив, ја слушнав Емили како разговара за Леа: „Како и да е, добро е што го нашла црнецот, барем со него ќе заработи пари и од снимање филмови заедно“. Стив се обидуваше да ја прекине, но таа продолжи: „И детето и мажот ги изгуби. Што направи со парите што ги должеа на оние дилерине за дрога?“ Полека се приближував, но Стив веќе го префрли муабетот. „Ете и оваа тајна почна да се открива, ќе се разбере сè“, си реков во себе, а Стив продолжи: „Емили, како старееш зборуваш глупости подобро молчи. И така водењето љубов е единствената добра работа што знаеш да ја правиш“, и ја приближи кон себе. Веќе ми беше сеедно. Таа ги напрчи усните и Стив почна да ја бакнува. Преку кошулата и ги фати градите и почна да ја стега нејзината набрекната брадавица. Јас немо гледав. Емили се приближи кон мене и ми рече: „Значи, и ти си дел од нас“. Сакав да ѝ одвратам, но морам да се придржувам кон моите правила.

Емили почна да ме соблекува. Полека и мазно одеше по моето тело. Дел по дел чувствував како расте мојата возбуда. Ме бакнуваше по лицето, вратот и рамената. Одеше надолу. Ми го бакнуваше папокот. Ми ги рашири нозете и со нејзините долги прсти и влезе во моето меѓуножје. „Ау колку си топла и влажна“, ми рече. Ми ги тргна гаќичките тангата и ги стави прстите во моето меѓуножје. Јас почнав да се топам под нејзините врели прсти. „Има да свириш под моиве прсти како виолина“, ми кажа со насмевка. Стив нè гледаше, беше црвен и набрзо ни се приближи. Таа му ги откопча панталоните и му го извади неговиот тврд кур и почна со устата да го лиже неговото главче. Тој почна да ужива од задоволство, а таа со раката ме милуваше мене, а со другата го држеши и работеше по неговиот напален кур. „Стив си останал истиот. Тоа беше многу одамна кога јас и ти бевме момче и девојка. Како ти беше убав и привлечен курот, така и останал. Мирисен, полн, совршен. Ах, каква топлина, какви сокови се лачат“, изговараше треперливо. Потоа, воздивна со градите и со устата го лапна целит кур. Гледајќи ја, помислив дека ќе се задави. Не сум видела во живот некој толку да го бива за лижење. Бев изненадена. Во еден момент го проголта со цело грло и мислев дека ќе се удави. Видов само спермата ѝ излета од устата. Таа што остануваше ја голташе толку брзо како да ќе и избега. Стив сврши и почна да ме бакнува мене. Но, Емили го тргна и го приближи кон неа, кон нејзината топла пичка. Ѝ ги рашири нозете, почна да ѝ ја лиже полека, а таа се приближи кон мене.
Ми ги лижеше градите полека и нежно, осетив како да ме крева во височина, а таа продолжи да се тресе прво пополека, а потоа сè побрзо и побрзо. Сврши со громогласно врескање. Стив се заврте кон мене и ми рече: „Вики, седни со твојата сочна пичка на мојот врел кур“. Јас седнав и тој почна да влегува и да излегува во мене. А Емили почна да ми го масира врелиот клиторис со едната рака, а со другата ми ги ширеше нозете. Сите уживавме и се цедеа пот и сокови од нашите препотени и испреплетени тела. Јас по извесно време почнав да се тресам. Двајцата ме бакнуваа страсно и со многу внимание.