Состанок преку нет

transmodПоздрав за сите оние кој ја читаат оваа моја кратка но вистинска приказна…Се викам Иван, не сум оженет и сакам мажи…последната врска која ја имав, беше со бившиот газда за кој што работев. Беше оженет, но понекогаш сакаше да поебе и некој дечко…го палеше тоа да облакам женска облека, и да на работа доаѓам со некои сокриени женски детали под нормалната облека која ја носев. Точно 7 години одев со него, се до моментот кога од Белград не се преелив во предградие и со самото тоа ја променив работата. До сега имав само двајца мажи во животот и сакав тоа радикално да го променам.Веќе подолго време немав сех, се до минатата сабота…

Пред неколку недели се регистрирав на неколку интернет страници.Запознав дечко, имаше 24 години од Нови Сад. Ми делуваше најозбилно од сите. Немав никакви очекувања, освен сех. Веке подолго време си телефониравме и се допишувавме по пат на СМС. Прошлиот петок се договоривме, да се најдеме, да се запознаеме, но сето тоа да биде без никакви обврски. Го прашав дали сака да ме запознае како Иван или Ивана…Се одлучи за женската варијанта ,што и мене ми делуваше доста примамливо. Иако имам многу женска гардероба, како перики, и разни женски стварчици, никогаш не излегував озбилно така и меѓу луѓе. Само неколку пати со бившиот газда се ебев во град, така облечен, али не излегував никаде на корзо,или па да шетам низ град. Се договоривме да се видиме во сабота, во Нови Сад, на излезот од авто патот…Долго размислував како да дојдам до Нови Сад во женска гардероба, во случај да ме запре некаде полиција…али желбата за секс беше поголема од било каков страв…
Се истуширав, и се издепелирав уште еднаш да бидам сладок као шеќер..Ги исчистив ноктите и ставив уметни црвени нокти.Беше топло,но сепак овлеков стринг боди и чорапчиња без халтер..ставив црна перика со црна долга коса…некако успеав и да влезам во црниот минич што го украдов од мајка ми, пред неколку години, а она секако до ден денес се прашуваше, каде ли по ѓаволите и исчезна…ха ха…се нашминкав и облеков црни пумпус штиклички, високи околу 8 см..бев прилично подранет, па го почекав во станот, за подобро да се стемни..кога се стемни, ставив уште една црна лесна јакничка и појдов кон автомобилот. Меѓутоа уште на првото излегување од дома како жена, морав да се вратам, затоа што си ја заборавив ташничката.. Влегов во автомобилот, и тргнав на пат за Нови Сад, во мојата опел корса…До излезот од авто патот го искривив вратот, гледајки дали некаде позади има полиција…пред Нови Сад му се јавив на Горан, и го прашав кај се наоѓа..ми кажа дека веке е на излезот, и ме чека на влезот за Нови Сад..Излегов од автопатот и се приклучив на лентата која водеше кон Н.С..по пет минути вожња по описот на паркингот на некоја нова градба стоеше црн авто караван. Застанав позади караванот и упалив долги светла…Горан излезе од колата…дечко околу 180 висок, убаво граден и со сладок изглед..чекореше како во некој вестерн филм…во момент се уплашив, бидејки си помислив да не случајно е некоја намештаљка..меѓутоа кога го отворив прозорот, тој ми пријде, ме бакна и праша дали сум јас Ивана..климнав со глава и он ме пољуби. Неговата мастика имаше вкус на кој не можев да се сетам..тоа страшно ме попали..Излегов од автомобилот и почнавме малку да зборуваме..ме праша дали ке одам со него, или ке возам по него..му реков дека ке возам…Седнавме во автомобилите..јас веќе бев вознемирен како и првиот пат..се вративме према автопатот,но го пројдовме преку надвозник..после некој еден или два километра,скривна на некој полски пат а јас го пратев за целото време.

Повторно застанав позади него и излегов од колата…Помислив дека од тука повеке нема враќање, уште додека јас го вадев појасот, он ми пријде кон автомобилот и ми рече да дојдам кај него. Онака смешкајки се ми рече дека сака да провери дали тоа стварно навистина добро пушам, како што се фалев.. Малку се смешкав и излегов од корсата, а он застана до мене и го откопча неговиот шлиц..одма го фатив со рака да го дркам, додека се бакнував со него, полека ги стави рацете на моите рамена и полека ме турна надоле. Чучнав и почнав да му го пушам курот…на момент ми засмета што не му беше избричен, но со големо уживање продолжив да му го пушам, да му ги лижам јајцата, а одвреме-невреме да чувствувам како со својот набрекнат кур ме удира по лицето, по образите, усните..како грчевито го става и го вади од мојата уста. После само неколку минути рече дека сака да ми го начука како на пичкица. Го ставаше прстот во дупето, го ширеше моето шупче, а само после неколку моментивеке три прста осетив како ми гопробиваа мојот сладок шупак.Ме налегна на хаубата,ми нареди да ги раширам нозете, и дивјачки, како да на тоа чекал цела година го заринка во мене, целиот. Почна да навлага во мене одпозади, дивјачки, секој пат се поагресивно, секој пат се пожестоко…беше фантастично..додека така силно ми го даваше да го примам и да му се поклонам, веке почнав да се прашувам каде ли ќе сака да ми сврши? Дали ке сака да ја испука целата сперма како рафален минофрлач во моето дупе, или па, ке сака да ме размачка по устето? Муреков дека би ми пријало да ми го стави во уста и да ме натера да ја проголтам целата негова сперма. Се свртев и веднаш чучнав..ми го наби курот во уста и почна да се празни. Морав два пати да земам воздух, за да ја проголтам целата сперма..очите ми беа цели солзи веројатно од страв, да не пропуштам некоја капка од неговата вкусна сперма. Се избришавме, и набрзина се облековме.
Рече дека брза да оди кај девојка му во град, али дека ке ми се јави, дека повторно ке ме побара…ме бакна во вратот, седна во автомобилот, и исчезна како што и дојде-брзо и нечујно. Јас седнав во автомобилоти се нашминкав, полн со самодоверба отидов во град..го паркирав аутото неколку улици пред центарот и се прошетав по неколку улици…самодовербата ми излегуваше од уши…но сепак не смеев да одам во некој кафич на некој пијалак, иако тоа ми беше голема желба…се вратив за Белград, и сепак бев срекен..затоа што Горан уште истата ноќ ми пиша СМС-порака…

Сите кој ја прочитаа оваа приказна, мораат да знаат дека не сум некој писател, па затоа можеби граматички малку сум и неточен, но приказнава е 100% вистина…воедно би сакал на сите мажи од 18 до 99 години,кој би сакале да се напиеме по некој пијалак, или слично, а при тоа да се нормални -можат да ме контактираат..не барам врска, бидејки од врски ми е преку глава, сакам малку да живеам-во кревет или надвор од него…