Зграда на љубовта

mkkmmСе викам Марко имав 20 год кога се доселив во една зграда од 6 спрата, јас бев на третиот спрат. Беше тоа мал стан од 30 квадрати со кујна соба и купатило, но со тоа што бев сам ми беше доволно.
После три дена почнав да ги запознавам комшиите. На првиот спрат живееа две студентки..едната плава секси со прекрасно тело и големи гради, а другата црна висока убава но делуваше повлечено…Над мене живееше млад брачен пар, тој околу 30 години а таа негде околу 22 години но не можев да и ја видам косата и телото затоа што беше со мантил и марама. Никогаш до тогаш не сум видел була така да оваа некако ме палеше. После неколку недели дознав дека се вика Амира а тој се вика Фуад, студентките од првиот спрат се Елена плавата и Мери црната, тоа го дознав од Елена која ја сретнав пред зградата и тука се запознавме. Ми рече дека има 19 години а Мери 18 години: После неколку наши средби во влезот ги поканив кај мене на кафе, но ме одбија ама прифатија да одиме на кафе во кафич…

Раговаравме за се и сешто, се смеевме, баш беше слатка, но не даваше никакви знакови дека сака нешто повеќе. Јас сум веќе неколку месеци тука и сакам секс, ноќе ги сонував наизменично и Амира и Елена и Мери, но ништо не се случуваше освен сон, се додека еднаш не се симнав до подрумот по некои работи, од еден од подрумите се слушаше тивко стенкање, полека ја отворив вратата и имаше што да видам мојот комшија Фуад ја наслонил Елена на една маса и диво ја ебеше, таа се трудеше што потивко да стенка, но не можеше бидејки Фуад буквално ја растураше. Не ни ја соблече сукњата туку само и ја подигнал, рацете му беа под нејзината маица и ги стискаше нејзините цврсти гради. Тогаш ми текна нешто го извадив мобилниот и почнав да ги снимам. После кратко време Елена седна на Масата а Фуад дојде пред неа и ги рашири нозете и и го наби курот.Ја ебеше јако дивјачки, ја растураше а Елена не можеше веке да издржи и почна не да стенка туку да вришти.
После кратко време тој сврши но не го извади туку ја напуни.Тогаш го извади го стави во панталоните извади 50 евра и ги даде и и рече да не заборави да и каже на Мери утре дента во 9 да го чека. Цела ноч не мошев да заспијам од возбуда. Не можев да замислам дека двете се ебат за пари. После два дена почекав да излезе Фуад и отидов кај комшивката Амира, зазвонив на вратата. Ми отвори исплашно и збунетио и праша што сакам, не ми дозволи да влезам. И ја покажав снимката од мобилниот почна да плаче а јас тоа го чекав влегов ја прегрнав и и реков да престане бидејки тој идиот не е вреден за тоа. Ги осетив нејзините големи гради. Нежно ја милував по грбот и потоа полека и нежно ја спуштив раката према задникот и цврсто ја стегнав. Ми рече имаш право и почна да ме бакнува, сигурно го осети мојот веке тврд кур на стомакот. Ја фаќав секаде по градите задникот.

Клекна ми го извади курот од панталоните и нежно почна да му поминува со јазикот на главчето а потоа го лапна цел, го пушеше брзо страствено и малку ми фалеше да свршам. После тоа брзо се соблековме и завршивме во кревет. Ја ебев јако лудо како никогаш до тогаш чуствував голема страст, бев толку многу возбуден што не можев да издржам повеќе. Сакав да и свршам во уста но не можев ни да го извадам ја напунив длабоко. Се облеков ја бакнав и излегов, а таа остана задоволна да лежи. Следниот ден и испратив порака на Елена дека се знам и дека јас ке и дадам 20 евра доколку дојде и ми го испуши. Дојде Елена точно на време го пушеше баш добро и свршив во уста и кога си одеше и реков да не заборави да и Каже на Мери да дојде утредента во 9. На Мери и дадов 50 евра ама ја ебев цел саат во сите пози дури се согласи и да и го ставам во чмарчето. Така продолживме скоро секој ден ги ебев сите три, а највеќе ја ебев Амира, дури пробав и тројка со Мери и Елена.