Задоволство

mkddderoticНејзините усни полека се спуштаа по мојот набрекнат до лудило кур, се додека носето не ги допре моите пубични влакна, а врвот на нејзиниот јазик моите јајца. Ја чешкав по вратот дур уживав во нејзината операција “длабоко грло“. Бев многу среќен тип, бидејќи девојка ми беше експерт во оралниот секс! Одеднаш ја фатив за косата на тилот ја повлеков нагоре силно, и ја погледнав во очи. Обожаваше кога така грубо со кубење и ја тргав гладната уста од мојот кур. – Дај ми го – рече со див израз – дај ми го назад во уста, многу ми треба. – Само сакав да ти кажам дека ти си најдобрата курва што човек може да ја посака во кревет. А ја сум на ивица на свршување! – Јас сум само твоја курва злато. И вреди за овој кур да сум толку добра курва. Сакаш да ми свршиш во уста, така? – Нормално дека сакам – реков, и грубо и ја спуштив гладната уста назад на мојот кур. – Ќе ти свршам во уста, на лице, на цицки, на стомак… – ммммммммм, ооооооо – стенкаше и пробуваше да каже нешто, но не успеваше бидејќи цела уста и беше исполнета со мојот дебел кур. Продолжи да ја движи брзо устата нагоре – надоле по неговата должина. Почна да го прави тоа се побрзо, а репчето од катран црната коса и рипаше лево – десно. Кога се запознавме ми личеше на многу скромна и конзервативна девојка, но откога се фативме, и почнавме со сексот, немаше нешто што не сака да направи, вклучувајки и голтање до последната капка.

Денес не беше исклучок. Не можев да издржам и курот ми експлодира, со море од бела жешка сперма. Таа застенка многу гласно и почна да голта. Звуците на голтање и нејзина возбуда уште толку ме возбудија. Не можев веќе да издржам и го повлеков. Ме погледна курвински, ја наведна брадата, ја отвори устата и малку сперма и истеше на левата цицка. ЈА фати со раката ја подигна накај уста, и ја излижа спермата од цицката. Излудев. Диво ја залапав. Обожаваше кога ја бацував после свршување во уста. – Фантастична си злато – и шепнав меко…Се насмеа – Се надевам дека ти е доволно. Љупка ќе ми дојде за едно саат време, и после тоа, нема секс додека она не си отиде. Остатокот на денот помина како во клише. Љупка и Маја не затворија усти, и си раскажаа се што им се случило во последните 2 месеци колку што се немаа видено. Јас гледав телевизија. Но мислите ми беа не друго место. Па веројатно Маја не беше сериозна. 4 дена!!! 4 дена без секс. ПА ќе излудам. Јасно ми е зошто сакаше да се воздржи. Станот и беше само со 2 соби, а нејзиниот кревет беше најкрцкавото нешто на свет. Плус, Маја не можеше а да не ја разбуди пола зграда со своето ептен гласно стенкање, а понекогаш и дерење кога беше на врвот на возбудата.
Кога конечно си легнавме вечерта, јас бев одлучен дека не сакам да спијам без да и ја вкусам пичката на секој можен начин. Си легнавме и следно нешто што направив беше благото грицкање и лижење на нејзиниот врат, и грепкање по нејиното стомаче. Се стресе и ме бутна..- Престани – рече некако неодлучно – не смееме. – И ја земав раката и и ја ставив на мојот камен цврст кур. Овојпат немаше доволно сили и самоконтрола да ја тргне. – Злато. Слушни ме сеа – и шепнав секси на уво – Прво ќе ти ја исмасирам таа мала и тесна пичка целосно, и надворешно и внатрешно. Нема да престанам додека не ти ја направам највлажна на целиот свет. Па ќе се симнам доле кај тебе меѓу нозе, ќе ти ја шмукнам цела во уста, и ќе ти го мачам клитчето со јазикот! – Злато имам подобра идеа –ми рече –Зошо да не ми го закачиш одма и да ме изебеш грубо и диво? – Одма рипна од креветот, се соблече гола се сврти ги стави цицките на кревет, и ми го натрти газето. Не издржав. Го фатив мојот кур во рака, го усмерив и го ставив во нејзината влажна мека како сомот пичка. Ја фатив за колкови и земав да се набивам силно. Повремено ја плескав по газето. Маја стенкаше пригушено, бидејќи ја имаше набутано главата во нејзината перница. Обично девојка ми немаше гајле да биде ептен гласна, ама овојпат и беше ептен незгодно, бидејќи другарка и беше во соседната соба. Ама јаз мразам лицемериа. И ја фатив косата и повлеков силно нагоре. – Сакам да те слушне – застенкав и јас – Сакам Љупка да знае дека пичката на нејзината другарка во моментов е растурена како што нејзината никогаш не била! Одма ја префрлив десната рака напред кај неа меѓу нозе, и почнав брзо да и го масирам клиторисот. Почна сама брзо да го движи газот накај мене. – Ми е супер што ми ја растураш – ми кажа – Сакам што сум твоја курва. Ако те пали Љупка да ме слушне, не е проблем. Отвори ја вратата за да ме слушне подобро.

Морам да признаам дека иако знаев дека е во екстаза со дебел кур длабоко во нејзината гладна пичка, сепак ме изненади. Но реагирав веднаш. – Ќе ја отворам вратата, ама прво ќе се осигурам дека ќе стенкаш ептен гласно. – Како ќе се осигураш? Без да кажам збор ја отворив фиоката што ни е до креветот, и ја извадив леопардовата маска и ја ставив преку очите. Ги извадив двата пара лисици и и ги врзав двете раце, раширени за двата краја на креветот. Беше фантастично. Можев да свршам од самата глетка. Со раширени врзани раце, и со маска на очи, Маја уште повеќе го напрчи газот нагоре. Брзо се освестив направив два чекори и ја отворив вратата. Колку се изненадив кога ја видов Љупка како стои на прагот на нејзината соба со отворена врата, и со раката во гаќички. Ме изненади и тоа што не се ни исплаши. Ме гледаше во очи и се смешкаше. Не смеев да ја пропуштам можноста. Се наведнав и и шепнав на уво: – Сакам да влезеш во соба лазејќи и да загњуриш во нејзината пичка. – Имав пеперутки во стомакот, бидејќи не бев сигурен дека ќе прифати. Но, Љупка ја извади раката од гаќички, се спушти на сите четири и почна да лази накај Маја. Прстите на десната рака и беа улепени и и светеа од пичкините сокови. И ја фатив раката и ја дигнав и и ги излижав прстите. Потоа ја фатив за и ја повлеков главата наназад и полека ја залапав.
Кога се качи на креветот, и ги фатив рацете и ги заврзав на грб цврсто. Ја фатив за коса и полека ја спуштав накај натртената пичка на мојата девојка. Љупка го исплази јазикот и полека ја излижа цела должина од потечената влажна пичка на Маја. Маја застенка јако, не пазејќи на тоа колку е гласна. Ах, ако знаеше во тој момент… Љупка ја закопа својата фаца целосно и почна да се слади од вкусната пичка. Мојот кур набрекна до дотогаш за мене непознати пропорции. Звуците што ги слушав од влажното лижење само ми го засилуваа доживувањето од прекрасната глетка. – Тоооооо – викаше девојка ми – поспоро лижи го клитот! Лижи ми ја целосно те молам! Ааааааааааааах!!! – Реакцијата на Маја имаше експлозивен ефект врз другарка и. Нејзиниот јазик стана како торнадо. И го набута во слаткото пиче и почна да го врти во кругови. Се исплашив дека ќе свршам од самата слика. Девојка ми пискаше на многу висок тон, без никакво воздржување. – Злаааато, ќе правам се што сакаш. Ох, како ќе ти го ишмукам да знаеш. Сакам сегде да ме ебеш. Тоооо, шмукај ми го клитчееееееееетоооо. – Аааааааааааах, тооооооо – Маја свршуваше. Осетив дека доживува многу силен оргазам. Го туркаше газот накај устата на Љупка. Кога и се смирија колковите, ја фатив Љупка за коса и ја тргнав. И ги одврзав рацете. Се наведнав накај неа и тивко и шепнав:- Кажи и дека ти ја излижа. – Ме погледна збунето, ама јас и се насмеав и одобрував со нишкање на главата. – Маја… Јас ти ја лижев до сега – и кажа. Девојка ми го стегна цело тело и подскокна. – У пичку матер, што бараш ти тука? – Пак и шепнав нежно на Љупка што да и каже. – Во мојата уста сврши Мајичке. Јас ти ја излижав. А сега ќе го шмукнам курот на Митко!

Девојка ми се извитка и проба да си ги ослободи рацете. Џабе! Лисиците беа на место. Љупка се наведна и полека ми ги стави нејзините неверојатно мазни и меки усни околу мојот дебел кур. Полека идеше надоле, и полека но сигурно го прибра цел во нејзината уста, и со носот допираше на моите пубични влакна. Потоа нејзината сомотско мека уста поооолека се издигна до врвот на главчето и повторно полека и со врел здив се спушти скроз надоле. Нагло ја тргна главата. Ми го одзема воздухот. – Маја, ама си била ти среќна – и рече – Имам шмукано многу во мојот живот, ама курот на дечко ти е еден од најслатките. Девојка ми за чудо не збореше ништо. Но по тешкото дишење, што го познавав многу добро, ја осетив дека е ептен запалена. ЈА погледнав Љупка и и реков гласно: – Сега ќе дојдеме пред нејзината фаца – покажав на Маја – ќе и ја тргнам маската од лицето, и ќе ја пуштиме да гледа како ми го пушиш. Ако не се покажеш добра пред неа, ќе ти го исплескам газот! Јасно? – Да – ми рече. Веднаш ја фатив за тил и и го начукав назад до грло. – Тоа е едно плескање затоа што го иавади од уста – и реков. Имаше многу нежна кожа и се палев од самата помисла на вцрценување на нејзиниот женствен газ.. – Слабо… си заработи 3 серии плескања. И да знаеш сите серии се по 10 плескања по тој непослушно газе. Доаѓај ваму! – и наредив. – Сакам да гледам – девојка ми се јави за првпат. Се насмеав со олеснување. Ми падна камен од срцето. – Сакаш да гледаш што? – ја прашав. – Сакам да гледам како го плескаш дебелиот газ на курвата што мисли дека може да му го шмука на дечко ми, а не знае како!
Веднаш ја ослободив од лисиците и и ја извадив маската. Маја брзо седна ја фати Љупка и ја префрли кај нејзе во скут. И ги фати рацете и и ги држеше цврсто на грбот. – Плескај – ми рече. Не ми требаше двапати да ми се каже. Ја плеснав Љупка средно јако по газот. – Боли? – девојка ми ја праша грубо – епа тоа им се случува на курви кои што се праат дека се јаки пички, а не знаат прописно еден кур да испушат! Јас продолжив со плескањето и броењето. Додека изборјав до 30 газот на Љупка беше жар црвен. Но Љупка стенкаше полека цело време, така да не ни помислив да престанам. – Може да добијам уште една шанса да му го испушам убаво? – ја погледна Маја и ја праша. – Не!!! – и рече Маја и ме погледна – сакам да и го ставиш – мислам дека заслужи да и ја изебеш курвинската пичка. Љупка се побуни. – Може да ми го стави во газе? Плескањето многу ме запали и ми го спреми газето. – Не чекав 2 пати. Отворив фиоката, земав кондом, набрзина го ставив, додека Љупка ми се натрти добро. Маја легна на грб и се протна кај неа меѓу нозе.

Имаше зачудувачки широк газ. И го ставив цел без многу напор. За помалку од минута и го набивав многу јако. Љупка почна да се дере како да ја колат. Нормално. Имаше полн газ со мојот дебел кур, а пичката и беше во уста кај девојка ми. – ОООО!!! Ебете ме!!! – врискаше Љупка. – Ебете ја вашата кур-ви-чкааааааа… Не можев веќе да се воздржам. Почнав да сврчувам како луд. И го уништив газето со моите јаки удари дур свршував. Се повлеков, и легнав, преморен, пробувајќи да дишам нормално. – Се прашував за колку време ќе ми биде пак дигнат и спремен, гледајќи ги Маја и Љупка во 69-ката…