Мојот кур стана тврд како камен

Јас седев со спуштена глава, црвенеејќи се повеќе и повеќе и не можев да си поверувам какви работи слушам од мојата паштерка. Тогаш Итан стана и отиде во базенот да се искапи, а Кери се изговори со шопинг и таа и Надин излегоа по него. Двете изгледаа како ништо да не се случило. Јас отидов во дневната соба и седнав да погледам малку телевизија. Додека гледав почнав да си ги замислувам Кери и Итан како се ебат и наскоро почнав да си го дркам мојот еректиран кур со затворени очи. По неколку минути го чув гласот на Трент: “Па, слушнав дека сакаш да лижеш сперма. Зошто не ја пробаш и мојата?“ Тој ги соблече панталоните и гаќите и застана пред мене гол со агресивен став. Неговиот кур изгледаше толку примамливо што јас не можев да одбијам.

Tagovi:

Искуството на русинката

Понудите за да ја поминам ноќта во нивниот кревет беа примамливи и ме ставаа во искушение. На самиот почеток не можев да се носам со тоа, но по одреден период се ебев со секој еден што го придржував. Високи, ниски, дебели, слаби, стари, млади, со мали курови, со големи курови, со сечени курови. Мојата влажна пичка стана прибежиште за секој залутан пастув. Ме шинуваа од ебење, му го лапав курот на секој, гребење, плескање, врзување, клоцање, шамарење, давење, кубење за косата, ми го правеа сето она што им причинуваше кеф на курот а не му држеше газот да им го прават на своите невести дома.

Tagovi:

Повторна средба

Ги масираше одпозади и сé повнатре, се додека не се симнаа рацете подолу и почна да ја масира сé подлабоко. Сé наведна и го осети неговиот врел јазик, кој влезе длабоко во неа, ја лижеше. Ја бакнуваше и цицаше, влегувајќи и излегувајќи од неа. Беше толку влажна возбудена, кога почна да ѝ го шмука клиторисот, започна да се тресе. Тој примети и уште повеќе ѝ ги рашири нозете и влезе во неа отпозади, со неговиот орган кој беше прав како копје. Почна градите да и ги масира отпозади, ги допираше нејзините тврди брадавици, а телата почнаа ритмично да им се движат се до тој момент кога тој почна се посилно да навлегува во неа, се додека не го извади од неа задоволен и млитав….

Tagovi:

Знае добро да пуши кур

Таму беше исто така сместена и работилница со секој алат што можете да го именувате. Имав мал бизнис кога го добивме џек потот и јас решив дека ќе продолжам да работам, но не толку многу како порано. Кери реши да се занимава со коњите и да се грижи за куќата. Еден ден, кога се вратив дома од работа, видов пред куќата паркиран камион за преселби. Двајца работници изнесуваа кутии од него и ги внесуваа внатре. Влегов во куќата и ја прашав Кери што се случува, а таа ми рече дека Надин и Итан се вселуваат со нас и дека оваа куќа е преголема и има место за сите нас. Морав да признаам дека малку се разочарав. Бев навистина среќен кога Надин реши да се исели и се надевав дека и Трент наскоро ќе го направи истото, а јас и Кери ќе живееме сами на мира. Сега, не само што Надин се враќа, туку го носи и Итан со себе, а најмногу ме погоди тоа што никој не се потруди да ме праша мене за моето мислење.

Tagovi:

Тој беше вистинска машина за ебење

Во меѓувреме, Кристи, Рори и Тај се менуваа во разни позиции. Додека едниот и ја лижеше пичката на Кристи, другиот и го пикаше курот во устата, а потоа се сменија. Ник сега ме ебеше толку силно, што јас свршив. Конечно, тој почна да свршува, исфрлајќи ја неговата сперма длабоко во мојот чмар. Во истиот момент, Карлос го пикна неговиот кур во мојата уста, онолку колку што може и ми го наполни грлото со неговата густа сперма. Потоа го извлече и рече: “Се надевам дека Ник те подрастегна малку, јас се уште не сум готов. “ Тогаш ми пријде одзади и ми го пикна неговиот пит-бул стап во газот, пумпајќи ме надвор-внатре како со огромен чекан….

Tagovi:

Да и го пикнам курот во пичката

Кога заспа на креветот, си реков дека мора да ја имам вечерва. Доползев до неа, меѓу нејзините подраширени нозе, внимателно за да не ја допрам и да ја разбудам. Клекнав, си ги раскопчав панталоните и го извадив курот од нејзините гаќички. И ја подигнав маичката и и ги видов еректираните брадавици. Вечерва ќе дознаам колку се тврди, а таа ќе дознае колку ми е мене тврд. Планот ми беше изненадно да и го пикнам курот во пичката и да ја пикнам нејзината цицка во мојата уста. И ги повлеков гаќичките настрана и нацелив кон нејзината пичка. Пичката и беше сува и јас не можев да навлезам во неа. Во овој момент си помислив дека и онака сум во голема неволја ако се разбуди, па зошто да не уживам и онака барем малку. Кога сфатив дека не можам да го пикнам без да се разбуди, клекнав и почнав да ја лижам. Таа почна да се придвижува, но се уште не се разбуди….

Tagovi:

Секој го ужива сексот на свој начин

Полека и мазно одеше по моето тело. Дел по дел чувствував како расте мојата возбуда. Ме бакнуваше по лицето, вратот и рамената. Одеше надолу. Ми го бакнуваше папокот. Ми ги рашири нозете и со нејзините долги прсти и влезе во моето меѓуножје. „Ау колку си топла и влажна“, ми рече. Ми ги тргна гаќичките тангата и ги стави прстите во моето меѓуножје. Јас почнав да се топам под нејзините врели прсти. „Има да свириш под моиве прсти како виолина“, ми кажа со насмевка. Стив нè гледаше, беше црвен и набрзо ни се приближи. Таа му ги откопча панталоните и му го извади неговиот тврд кур и почна со устата да го …

Tagovi:

Свадба

Беше топол, а јас од жештина клокотев. Почнав да се тресам. Брзо го извади јазикот и неговиот врел кур го стави длабоко во мене. Почна со цела жештина да влегува во мене. Јас се возбудив уште повеќе и го притиснав со нозете неговиот сладок кур. Стив сврши во мене. Не сакав, но не можев да одолеам и да престанам. Тоа е врв на задоволство, спојување на две тела, на две фамилии, на два света, на два гени. Водата се сливаше врз нашите тела во вид на водопад. Уште стоевме прегрнати двајцата, можеби не сакавме да го заборавиме овој возвишен момент на водење љубов, момент кога се спојуваат небото и земјата, создавање и продолжување на светот.

Tagovi:

Сончев сјај од бара

Стоејки испред мене, почна да се соблекува. За разлика од останатите девојки кои обично носат само гаќички испод фармерките, мојата индијанка носеше и црни чорапи со жабици. Испод маицата носеше црн прслук. Многу ме возбуди кога видов како полека ги соблекува чорапите, мада уште подобро ке беше да ги оставеше на себе. Затоа кога потполно се соблече, ја замолив повторно да ги облече црните чорапи. Без да каже збор ме послуша. Седна покрај мене и ми се смешкаше. Ја пољубив така што јазикот длабоко и го вовлеков во уста додека она ми ги откопчуваше пантолоните. Со раката прелетав преку целото нејзино тело како би …

Tagovi:

Нова година исполнета со многу секс

Водата се сливаше над нас. Одеднаш ме извади од кабината ме натрти и ми го наби курот во пичето, ухххх колку му беше голем дебел мммм. Ме ебеше јако врескавме од задоволство и двајцата, јајцата му удираа по моето пиче а ми стави и прст во чмарчето. Ахххх колку беше добар како добро ме ебеше почнав да свршувам, го извади курот ми го наби во уста и ми ја наполни устата со сперма. Се слушна тропање на вратата а ние само се покривме со пешкирите и тој ја откључи вратата. Внатре влегоа Лена и Дарко кои беа веке една година во врска.

Tagovi: