Во базен

dddd

Го фатив ритамот и почнав да го лапам јако и длабоко.Од време на време безобразно че го погледнев,само за да се уверам дека и колку ужива во тоа што го правам.Кога ке се уморев повторно му го дркав со рака,трудејки се да му пружам поубаво чуство.Си играв така се додека не ме подигна и бутна на ѕидот од туш кабината.Ми го соблече горниот дел од костимот за капење го фрли,ми ги соблече гачичките,се спушти и почна да ме лиже

Јако ебење во фирма со господин Јованов

mkjovanov

Воздивнував и стенкав додека неговиот кур влегуваше и излегуваше од мене, а бирото почна да крцка. Неконтролирано почнав да се возбудувам од начинот на кој што ме ебеше, како ме третираше како курва. Се опијанив од задоволство. Можеби немаше импресивна големина , но знаеше како да ја употреби. „Тоа е тоа“, викав, „ох да господине Јованов, ебете ме!“ посегнав со раката меѓу нозе и почнав да го дркам. „Ох, да“, застенка и тој, „ти си мала гнасна курвичка.“ Јас погледнав преку рамо кон него и му реков, „Да господине, јас сум Вашата мала гнасна курвичка, ебете ме посилно! Посилно!“ „Ааах, свршувам!“ конечно забрефтав, тој ми го зари до крај и во тој момент истурив три млаза на моите гради, ги затворив очите за да ги вратам назад, имав чувство дека ќе испаднат, а неговиот кур стоеше сеуште во мојот газ. Кога повторно ги отворив, ми изгледаше толку привлечен, просто го обожував неговиот кур. Тој го извлече курот од мене и ѓаволесто рече: „Сега мене ми е ред. Остани каде што си и зафрли ја главата наназад.“

VO VOZ

train

Poleka pocnav da vleguvam vo nea pratejki go ritamot na vozot.Vo eden moment cel vagon opasno se zalula i ne cekajki i go staviv mojot buzdogan da jajca i ostanav taka.Bev blisku so srvsuvanje,malku se smiriv no bese prekrasno da ebes sestra.Go izvadiv kurot skoro do izlaganje i potoa i go sibnav tri pati najmnogu sto mozev i eksplodirav vo momentot.Mi idese da riknam od ubavina, go izvadiv od nejzinoto pice i go staviv na brzina vo farmerki.

Секс на мотор

mkmotor

Кога излижа се до седиште, се сврте и го зема курот во уста. Својата пичка сега ја триеше од сеуште топлиот мотор. Мешаше со дупето напред назад,додека со рацете го ставаше курот во уста. Влезе цел до јајца и не го вадеше, го сисаше, а јас стенкав од задоволство. Го држеше мојот кур неколку минути во грло, потоа ме оттурна длабоко дишејќи давејќи се. Вдишуваше воздух похотно како мојот кур пред неколку секунди. Ја ошамарив неколкупати по лице, ја фатив за коса и ги заменивме местата, седнав во положба како за возење, а незината глава ја спуштив позади мене до дупе. И ја нбив фацата на чмар. Ја триев нејзината глава на чмарот додека и сама не свати што треба да прави. Го исплази јазикот и почна да ми го лиже, ми го чистеше чмарот како кучка.

Tagovi:

Црна напалена слива ми ја излижа пичката

mkdlez

Баш така се случи со Јелена! Таа веднаш уште првиот пат кога ме виде ја насети мојата слабост кон жените! „Дали некогаш си се лижела со црна пичка?” Ме праша директно, веднаш штом ме запозна на забавата во нејзиниот дом каде што јас бев појдена покрај една моја другарка. Излеговме позади во дворот, со цел да ја избегнеме гужвата и да си помуабетиме на раат. По неколку пива и сочен муабет, мојата пичка почна да реагира и да се влажни на нејзините зборови. Вистината беше, дека никогаш претходно не сум била со црна девојка. Од самата помисла на тоа почнаа да ми течат лиги од горните и од долните усни. „Се нудиш да ми ја излижеш пичката?” ја прашав со насмевка на лицето.
„По ѓаволите, да, девојко!” рече таа. Во наредните две минути ја соблече цела облека од себе и ја расфрли низ дворот. Надојде топол бран во мојата пичка кога го видов нејзиното стегнато тело и цврстите чоколадни цицки. Не можев повеќе да чекам и почнав да се соблекувам и да се разголам исто како неа.„Охх, девојче…” рече таа, скенирајќи го моето тело од горе до долу. „Какви добри цицки имаш”, рече таа и ја донесе својата уста до моите цврсти цициња.

Сено

mkdprica

Пријатна жена која кажуваше вицеви на сметка на својот маж. После краткото запознавање седнавме на клупата пред куќа. Домаќинот извади шише домашна ракија и ни ги полни чашките и додека ни сипува мене ми одлета погледот на влезната врата од која тогаш излезе сестра му на пријателот, Елена, црнка, 22 години, со коса до рамена. Во бела маичка со плитко деколте и розе еластична тренерка која се прилепила на незјзините нозе. Пријде и седна карши мене. Погледот ми го привлече нејзината маичка која беше прилично тенка и на која се оцртуваа нејзините брадавици од убавите цициња со средна големина.

Tagovi:

ЦРНАТА СИЛА

mk22

Маја испушти гласен крик, не можеше да поверува колку јака болка почувствува од монструозниот кур што навлегуваше во неа. Како да ја распара на половина со неговото оружје. Брадавиците и беа тврди како камчиња, беше во екстаза. Чувствуваше дека и се ближи оргазмот. Зоран го обожуваше чувството на нејзиното тесно пиче, кое го стегаше неговиот кур со секое негово пенетрирање. Наеднаш телото на Маја се затресе, како струја да помина низ неа, од клиторисот па се до р`бетот и назад. Почна да испушта гласни крикови кога почувствува сензационален оргазам.

Маракана

bvgg

Биљана ми ја галеше косата за тоа време и воздивнуваше. И ја откопчав и сукњата и и ја соблеков одоздола. Набрзина се спуштив и почнав да и ги бацувам влажно препоните. Имаше црвени гакичќи. И ги соблеков инстатно. И ги раширив нозете со моите широки рамења, и си дадов момент да уживам во погледот. Имаше пичe каквo што преферирам. Со крупни набабрени усни, и издепилирана, освен триаголнестата фризура, која што и беше неколку сантима над клиторисот. И ја бакнав како да ја бакнувам во уста. Полека, страствено, целата! Беше доста влажна. Почнав да и ги бацувам усните на пичето една по една. Па и втиснав еден полн бакнеж, со јазикот до пола во пичето, а со устата и ја лапнав цела, и така ја шмукав. Сите нејзини сокови ги собрав со јазик, и ги голтнав. Не дадов ништо да истече. Пичето и се стегаше околу мојот јазик. Со горната усна и го допирав клиторисот.

Tagovi:

Секс измеѓу темно и светло

teenblonmk

После три саати пешачење стигнавме на едно прекрасно ритче. Одлучивме да седнеме да се одмориме. Додека таа ги спремаше сенвичите ја прашав -помисли ли на мене сите овие години, се сеќаваш ли кога бевме овде последниот пат накиснавме и не смеевме мокри да се вратиме дома затоа што не ни кажавме дека ке одиме далеку. Тогаш прв пат и ја бакнав. Се навали на моето рамо и почна да ми го милува курот, јас се чуствував збунето.
-Се уште си срамежлив сакам да видам дали е доволно дигнат ми рече -Голем е и реков и после тоа и го бакнав вратот -Многу мислев на тебе,секоја година се надевав дека ке те видам. Се бакнувавме и полека се соблекувавме. -Нина јас немам кондом и реков. -Спремна сум да ризикувам ми одврати таа. И ги бакнував градите

Работејќи доцна

mkddpd

Тој сврши врз неговата маица и на раката и тогаш направи нешто шокантно. Си ја излижа спермата од раката како да беше маталка за торта. Еротската глетка ме натера да ги откопчам панталоните. Чувството на мојот надркан кур беше многу силно. Брзо си ја повратив свеста, избегав оттаму и веднаш налетав на Игор. Игор беше многу висок и црномурест, а главата му беше избричена. Имаше доста широки рамења, како да играл рагби некогаш во минатото. “Каде брзаш Марко?” Јас засрамен измислив некое оправдување и избегав во тоалетот. Застанав до писоарот и замрзнав кога видов дека до мене застана Стефан.