GOSPOGA OD SELO

kolku bese samo vlazna celiot kur se gubese vo nejzinoto nadenuvanje na mojot alat pocnav da i gi stiskam cickite i da gi smukam,cicam,grickam ona stenkase na cel glas…i rekov da legne na grb zasto sakam da ja ebam pomegu nejzinite gradi odma me poslusa legna i gi stegna nejzinie cicki so racete i pocnav da ja ebam so glavata od penisot udirav vo najzinoto grlo ja ebev edno 5 min i go staviv vo nejzinata usta i pocnav da ja polnam direktno vo nejzinoto grlo i po lice i na cicinja.

Шефот на мојот сопруг

Го фатив за рака и го одведов до собата. Јас и мојот сопруг имавме посебна спална соба која ја користевме за секси забави за тоа да не го правиме тоа во нашиот заеднички брачен кревет. Го однесов во собата, му реков да ја соблече кошулата, да седне на кревет и да ме причека да се вратам откако ќе се пресоблечам. Кога се вратив на мене носев светло сина свилена ноќница која беше доволно долга да го покрие мојот задник бидејќи не носев долна облека. Имав исти комплет свилени сини гаќички, но сфатив дека ќе ми бидат вишок на мене. Ноќницата беше со тенки прерамки и длабоко деколте. Не носев градник, моите цицки и тврди брадавици ѕиркаа низ свилениот материјал. Ми годеше како изгледав и се чувствував секси.

NA RABOTA

Gi ukoci nozete i pocna da dise I stenka na cel glas…toa, toa taka ja pomestiv malku na strana i prodolziv da i go masiram i trijam piceto,a so drugata raka pocnav da i se doblizuvam do nezinoto gaze.Veke bev na otvorot bez predupreduvanje go staviv sredniot prst vo nejzinoto tesno supace-ahhhhhhh, ahhh, pocna da vika a jas prodolziv bezcuvstvo da i go trijam piceto i so prstot da ja ebam vo gazeto. Da ti go ebam tvoeto prstence me rasturi-rece.

KOMSIKATA KUCKICA

Se zacudiv koga povtorno pocna da go mi go lize i pusi,ja prasav ti se dopadna duso? A taa mi vikase ebi me pobrzo i pobrzo a jas sakav da ja zadovolam i pocnav da ja ebam se pobrzo i pobrzo,a potoa ja stvi rakata na mojot kur I mi rece a sega sakam da mi go ebes gazeto do sega ne sum se ebela vo gazeto no sakam so tebe zatoa sto sakam da me rascepi debel i golem kur…

Нова година исполнета со многу секс

Водата се сливаше над нас. Одеднаш ме извади од кабината ме натрти и ми го наби курот во пичето, ухххх колку му беше голем дебел мммм. Ме ебеше јако врескавме од задоволство и двајцата, јајцата му удираа по моето пиче а ми стави и прст во чмарчето. Ахххх колку беше добар како добро ме ебеше почнав да свршувам, го извади курот ми го наби во уста и ми ја наполни устата со сперма. Се слушна тропање на вратата а ние само се покривме со пешкирите и тој ја откључи вратата. Внатре влегоа Лена и Дарко кои беа веке една година во врска.

Tagovi:

ISPOVED NA RAZVEDENA ZENA

Ke osetis sega kako ebe iskusen mas samo toa go slusnav deka mi go rece…ubavo I lesno go primav vo moeto vlazno pice, toa majstore stenkav na celiot glas… orgazmot se blizese… se tresev vo sladok grc…aaaaaaa… toa sreko moja podlaboko stavi mi go… bev vo delirium go griznav za rameto so seta sila… potoa me poprska so sperma nasekade po stomakot, liceto,haljinata eden mlaz dofrli I do mojata kosa I lice…

ПРИЈАТЕЛСТВО,СЕКС,ЉУБОВ

И,ете после 9 години бев сосема гола пред него,а и потполно негова.Почна да ја лиже сосема избричената пичка(скроз спремена за првата брачна ноќ),да ми го дразни клиторисот,да го шмука,ми ја лижеше пичката како никој претходно(а богами и никогаш),како сладолед,полека од дното па до врвот.Имаше одлична техника,не беше од оние некои кои мислеа дека од оралот јазикот треба да се стврдне

Сврши ми во пичката

На прв поглед Кристал не беше поразлична од било која девојка од соседството. Но што повеќе ја гледате, се повеќе ќе ве привлече. Беше малку пониска отколку што треба, но нејзиното тело надокнадуваше за се. Имаше долга црна коса, полни напрчени гради и мало мускулесто газе што секогаш имаше тенденција да излезе од панталоните со низок струк што таа ги носеше. Кристал беше многу сензуална личност, која секогаш знаеше што сака и како тоа да го добие. Бидејќи беше сексуално многу искусна секогаш сакаше да експериментира.

Tagovi:

JAS I MOJATA STRINA

Oseti deka sum na vrvot,se ottrgna od mene i pocna zestoko da mi go drka..Mi rece:sakam da mi svrsis vo usta…go priblizi do ustata a toj pocna da sprica ,nikogas do togas ne spricalo tolku sperma od mene..liceto i bese prekrieno so sperma i kapese po cickite, a taa gi cicase i poslednite kapki sperma od mojot kur….bev istosten…samo legnav do nea…a taa mi rece:imas stvarno jak i debel kur…

Во дискотека

Јас се шокирав, но одлучив да пратам што ке биде понатака. Дечкото почна јако да ја набива на кур, таа почна да вришти но другиот и ја затвори устата со курот. Решив да се качам на вц шољата и да гледам,а тогаш имав и што да видам. Огромен кур сигурно имаше 25 см, дебел како ја ебе мојата Марија, а друг помал кур и го набиваше во уста. Стенкаше од задоволство додека без проблем ги примаше двата кура. Не помина долго сврши врескајки, дечкото го извади курот од неа почна да и свршува по бутовите и газето, а во тој момент другиот и ја полнеше устата со сперма.