Исполнети соништа

Влегоа во куќата. Се качија горе. Се превртија на спалната. Таа почна да му го соблекува кратките панталони, а тој фустанот. Се соблекуваа двајцата ги фрлаа алиштата по подот, низ спалната. Тие беа занесени и ништо не забележаа. Се чувствуваа како да ги опфатил некој талас и ги шета лево-десно. Ѝ ги бакнуваше нозете од долу до горе. Ѝ ги лижеше бедрата. Тој се премести спроти неа. Ја стегна со сета сила и силно и ги рашири нозете и ѝ го бакнуваше меѓуножјето.

Tagovi:

Возбудлив секс

Мајка ми попладнето разговараше со мене. Морав да ѝ ја кажам донекаде вистината дека се запознавме на изборот за локална убавица и таа ми дофрли: „Вики имам претчувство дека со него беше пред некој ден?“, Потврдно климнав. Попладнето јас, сестра ми, мајка ми се подготвивме за вечер. Вечерта Стив дојде со еден другар, кој работел кај нив, Кире и нормално и Леа. Стив влезе со подароци за сите. Во разговор со моите родители Стив беше јасен: „Ја сакам Вики иако малку време се знаеме и сакам да живееме во странство. Ќе се венчаме и верувам дека ќе и создадам преубав живот. Моите беа скептични, но прифатија“. Ме прашаа мене и јас потврдно им одговорив бидејќи бев млада и неискусна. Мислев дека немам избор. Стив ги убеди од вечерта јас да бидам со него.

Tagovi:

Сврши ми во пичката

На прв поглед Кристал не беше поразлична од било која девојка од соседството. Но што повеќе ја гледате, се повеќе ќе ве привлече. Беше малку пониска отколку што треба, но нејзиното тело надокнадуваше за се. Имаше долга црна коса, полни напрчени гради и мало мускулесто газе што секогаш имаше тенденција да излезе од панталоните со низок струк што таа ги носеше. Кристал беше многу сензуална личност, која секогаш знаеше што сака и како тоа да го добие. Бидејќи беше сексуално многу искусна секогаш сакаше да експериментира.

Tagovi:

Вкусот на пичката

Таа вечер се соблеков и почнав со долг релаксирачки туш. Гола како што бев, влегов во сауната. Беше празна и полна со пареа, видливоста беше едвај еден метар. Тогаш забележав дека всушност не сум сама, една жена седеше на една од клупите. Имаше околу педесетина години, но беше во одлична форма, со црвена влажна коса до рамењата и прилично големи гради. Очите и беа затворени и дишеше тешко. А, имаше и причина за тоа. Со едната рака си ги масираше градите, а другата и беше меѓу малку раширените нозе. Жената мастурбираше. Јасно можев да видам дека со прстите поминува преку вагиналните усни, а со палецот си го гали клиотрисот.

Tagovi:

Мојот кур стана тврд како камен

Јас седев со спуштена глава, црвенеејќи се повеќе и повеќе и не можев да си поверувам какви работи слушам од мојата паштерка. Тогаш Итан стана и отиде во базенот да се искапи, а Кери се изговори со шопинг и таа и Надин излегоа по него. Двете изгледаа како ништо да не се случило. Јас отидов во дневната соба и седнав да погледам малку телевизија. Додека гледав почнав да си ги замислувам Кери и Итан како се ебат и наскоро почнав да си го дркам мојот еректиран кур со затворени очи. По неколку минути го чув гласот на Трент: “Па, слушнав дека сакаш да лижеш сперма. Зошто не ја пробаш и мојата?“ Тој ги соблече панталоните и гаќите и застана пред мене гол со агресивен став. Неговиот кур изгледаше толку примамливо што јас не можев да одбијам.

Tagovi:

Искуството на русинката

Понудите за да ја поминам ноќта во нивниот кревет беа примамливи и ме ставаа во искушение. На самиот почеток не можев да се носам со тоа, но по одреден период се ебев со секој еден што го придржував. Високи, ниски, дебели, слаби, стари, млади, со мали курови, со големи курови, со сечени курови. Мојата влажна пичка стана прибежиште за секој залутан пастув. Ме шинуваа од ебење, му го лапав курот на секој, гребење, плескање, врзување, клоцање, шамарење, давење, кубење за косата, ми го правеа сето она што им причинуваше кеф на курот а не му држеше газот да им го прават на своите невести дома.

Tagovi:

Повторна средба

Ги масираше одпозади и сé повнатре, се додека не се симнаа рацете подолу и почна да ја масира сé подлабоко. Сé наведна и го осети неговиот врел јазик, кој влезе длабоко во неа, ја лижеше. Ја бакнуваше и цицаше, влегувајќи и излегувајќи од неа. Беше толку влажна возбудена, кога почна да ѝ го шмука клиторисот, започна да се тресе. Тој примети и уште повеќе ѝ ги рашири нозете и влезе во неа отпозади, со неговиот орган кој беше прав како копје. Почна градите да и ги масира отпозади, ги допираше нејзините тврди брадавици, а телата почнаа ритмично да им се движат се до тој момент кога тој почна се посилно да навлегува во неа, се додека не го извади од неа задоволен и млитав….

Tagovi:

Знае добро да пуши кур

Таму беше исто така сместена и работилница со секој алат што можете да го именувате. Имав мал бизнис кога го добивме џек потот и јас решив дека ќе продолжам да работам, но не толку многу како порано. Кери реши да се занимава со коњите и да се грижи за куќата. Еден ден, кога се вратив дома од работа, видов пред куќата паркиран камион за преселби. Двајца работници изнесуваа кутии од него и ги внесуваа внатре. Влегов во куќата и ја прашав Кери што се случува, а таа ми рече дека Надин и Итан се вселуваат со нас и дека оваа куќа е преголема и има место за сите нас. Морав да признаам дека малку се разочарав. Бев навистина среќен кога Надин реши да се исели и се надевав дека и Трент наскоро ќе го направи истото, а јас и Кери ќе живееме сами на мира. Сега, не само што Надин се враќа, туку го носи и Итан со себе, а најмногу ме погоди тоа што никој не се потруди да ме праша мене за моето мислење.

Tagovi:

Тој беше вистинска машина за ебење

Во меѓувреме, Кристи, Рори и Тај се менуваа во разни позиции. Додека едниот и ја лижеше пичката на Кристи, другиот и го пикаше курот во устата, а потоа се сменија. Ник сега ме ебеше толку силно, што јас свршив. Конечно, тој почна да свршува, исфрлајќи ја неговата сперма длабоко во мојот чмар. Во истиот момент, Карлос го пикна неговиот кур во мојата уста, онолку колку што може и ми го наполни грлото со неговата густа сперма. Потоа го извлече и рече: “Се надевам дека Ник те подрастегна малку, јас се уште не сум готов. “ Тогаш ми пријде одзади и ми го пикна неговиот пит-бул стап во газот, пумпајќи ме надвор-внатре како со огромен чекан….

Tagovi:

Да и го пикнам курот во пичката

Кога заспа на креветот, си реков дека мора да ја имам вечерва. Доползев до неа, меѓу нејзините подраширени нозе, внимателно за да не ја допрам и да ја разбудам. Клекнав, си ги раскопчав панталоните и го извадив курот од нејзините гаќички. И ја подигнав маичката и и ги видов еректираните брадавици. Вечерва ќе дознаам колку се тврди, а таа ќе дознае колку ми е мене тврд. Планот ми беше изненадно да и го пикнам курот во пичката и да ја пикнам нејзината цицка во мојата уста. И ги повлеков гаќичките настрана и нацелив кон нејзината пичка. Пичката и беше сува и јас не можев да навлезам во неа. Во овој момент си помислив дека и онака сум во голема неволја ако се разбуди, па зошто да не уживам и онака барем малку. Кога сфатив дека не можам да го пикнам без да се разбуди, клекнав и почнав да ја лижам. Таа почна да се придвижува, но се уште не се разбуди….

Tagovi: