Таштина Проверка

tastaataСо таштата од секогаш добро се сложував. Од кога тастот умре, уште повеќе се посетувавме, иако не живееше во ист град со нас. Затоа што се омажи млада, разликата помеѓу нас е 14 години. Беше многу убаво градена, иако имаше полни 45 години. Дел од годишниот одмор сопругата и јас решивме да го поминеме кај нејзе. Поради нашето доаѓање реши и она да земе слободни денови, така да скоро нон-стоп бевме заедно. Затоа што сопругата отиде да посети некои стари пријателки, таштата и јас останавме сами дома…

Поради неподносливите вруќини, а и скоро на почетокот на спортските преноси од Олимпијадата во Сиднеј, отидов да се истуширам и на мир да го гледам преносот. Изненадно вратата од вецето се отвори. На вратата стоеше она-таштата-Ух… Незнаев дека си тука -Ме голташе со погледот-Леле, зете па ти супер изгледаш и без облека. А и убаво си надарен. Незнаев што да кажам, ми беше непријатно…-Ве молам излезете!-Зашто па јас морам да видам што ја прави ќерка ми среќна. -Раката ја провлече под блузата која повише откриваше отколку што криеше и почна да ги масира своите големи гради. Со рака го фатив пешкирот и се замотав околу мене. Па ние сме наши, кој ќе ако не ние. Знаеш ли дека тоа, откога умре тастот ни сум видела нити сум го имала во мене. Ја пружи раката и го тргна пешкирот од мене. Останав како од мајка роден. Незнаев што да кажам. Упорно гледав во нејзините големи гради и брадавици кои претеа дека ке излезат од градникот. -Немојте ќе наиде ќерка ви, што ќе каже? -Нема, нема рече дека ќе дојде во 21 часот, додека оваа вруќина малку не престане, а за тоа време имаме јас и ти две –три рунди жестока борба. -Ма што ви паѓа на памет. Не сакам јас ја сакам Марина-така и треба. Се гордеам со тоа. Мене не мора да ме сакаш,само ме задоволи после две години пост. Ја соблече блузата и бел чипкан градник во дел од секунда.-Ооооооо…Зинав од чудо.Сопругата ги наследила големите гради од мајка и.Фала богу.Беа скоро исти,со големи кругови околу брадавиците.-Дали ти се свиѓаат. На нив мојата ќерка ја ранев. Сакаш да пробаш од каде ја ранев мојата ќерка и израснав толкава убавица. И понатаму незнаев што да правам.
Kур ми се дигна, а очите ми светеа како од алкохол. Гледав во веќе доволно крутите брадавици и смеѓи кругови кои ги замотуваа. За жена од 45 години одлично изгледаше. Додека гледав во градите, клекна и мојот дигнат кур го стави длабоко во своето грло. -Што тоа правите? Па зар моето дете не ти го прави ова? -Ммм…ммм…ммм…ми го прави, ама вие….мммм…малку сте подобри…ммм…-Така треба и она на мои години ке го прави тоа како мене…-Ама стварно..ух..ммм….-Почна да ми се врти во глава од возбуда. Колку ме возбудуваше нејзиното совршено пушење, толку и тоа ми го прави мојата ташта. Не приметив кога од себе ја соблече својата облека, ама имаше и што да се види. Иако тврди дека нема човек, водеше сметка за себе и за својот изглед. Со рака го мазеше клиторисот, кој се повеќе се будеше. -Зете жив ли си? -Сум само уште не сум свесен што ми се случува. -Сега јас ке те освестам. Ајде ќе одиме во соба. Ме фати за рака и ме одведе со неа. Неможев веќе да издржам и ја фатив за нејзината цврста половина од задникот. -Охо..некој се охрабри. Само така. Влеговме во спалната соба.Огромен француски кревет,ми го направи уште поголем.Легнавме на кревет,а таа одма продолжи со започнатата работа во вецето. Го дудлаше како луда. Нешто мрмореше и фантастично го дудлаше.Со едната рака ги милуваше јајцата,а со другата ме фаќаше за анусот. Замалку што не паднав во несвест, задрхтав од возбудување, што имав впечаток дека се ке се преврти.-Ти се допаѓа тоа.-Никој до сега ми го нема направено ова. Па тоа е сјајно.-Дојди овде сега тебе ташта ќе ти покаже што е права работа, а Марина остро ќе ја искритикувам за ова.Ме сврте на грб и нозете ми ги подигна на нејзините раменици.Почна да ми ги лиже и јајцата и анусот.Мислев дека ќе умрам од задоволство.

Изненадно се свртев,и својата ќелава пичка ми ја намести на лицето. -Дали знаеш што треба да направиш, или никогаш тоа не си го направил? -Е ми вика Марина дека за ова сум прав мајстор. -Беше влажна, ама и тука мирисаше на млеко од кокос, без обзир на +400. И го грицкав клиторисот, јазикот и го навлекував во врелата пичка. Само брзо дрхтеше и мешаше. Ништо не збореше затоа што жестоко го пушеше. -Еј ако така продолжиш брзо ќе те испрскам целата. На Марина и беше тогаш циклусот што дури јајцата ми беа полни. -Како тоа го сакам. Стави ми го во пичка, ама вети дека ќе го извадиш кога ќе сакаш да свршиш и дека ке ме прскаш по цело лице. Сакам да ја голтам спермата. -Ок,држете се добро.-Колку беше влажна, и колку ми беше крут влетав како прав. Го вовлеков до крај. –Ох…од кога ова не сум го осетила. Веке ми досади „Десанка шакиќ.„ Зете, мора да си пиел многу млеко како мал па курот ти пораснал толку. –Не се сеќавам но до сега никој не му нашол забелешка. Мешаше како луда. Со рацете ги стегаше брадавиците и ги месеше градите, што дополнително ме палеше,а кога почна да ги лиже и цица брадавиците, „ ми падна мрак на мојте плави очи„ .Почна да вришти и се повеке да ме стега. –Побрзај ке свршам не можам повеке – Само се насмеав и продолжив да ја бушам како плоча од иверица. –Ме слушаш ли,ке свршам.- Нема врска, можете пак. – Но јас сакам тоа да биде обострано.- Тогаш дерете се добро.- Почнав да ја ебам како луд,мислев дека ке ми попука стомачниот мускул од тоа што многу удирав по неа.
И понатаму мешаше и ме стегаше како центрифуга, така да веке бев на крајот. Сакаш ли да ја голташ спермата-прашав. Ја испрскав по целото лице. Имаше за полна чаша. Толку стручно изцица све, до последната капка.- Зете, ова е за чиста 10. А јас дали сум го заборавила знаењето? –Се гледа дека кој знае,-знае. Дали Марина е талент на мене? – 100% сум сигурен во тоа. Искуството е на ваша страна, особено она околу анусот. Мислев дека ке полудам. Мислиш на ова…До пристигнувањето на Марина, уште три пати ја повторивме рекреацијата во врелата соба. Навистина за попладнето планирав да гледам преноси од Олимпијадата, но не и да учествувам во маратонот.