TAA IMA DECKO

Aj,aj nemoj tolku jako,te molam..molese…Jas ne ja slusav samo poveke i go nabivav.. Se sekavav kolku samo ja molev za seks, kolku vreme cekav na ova…Se poveke me palese nejzinoto stenkanje i skripenjeto na krevetot….Znaci dobro si ja vrsev rabotata..Slusav kako nejziniot koker spaniel lae od drugata soba…Pred da svrsam i zadadov pet-sest dolgi jaki nabivanja na kurot vo nejzinoto pice, koe taa go proprati so nekolku jaki ahhhh…

Двоглед

Кире ја бакнуваше по цело тело,таа беше гола,го милуваше по косата,потоа Кире стигна и до пичката,почна да ја лиже,а таа си ги милуваше градите,се грчеше,оближуваше.Тогаш Раде го извади својот кур и почна да го дрка со десна а со лева го држеше двогледот.Пак изненадување,снаата почна да му го лапа курот на Кире,кој беше краток а дебел и многу тврд.Раде се стресе и продолжи да дрка се појако,не ни примети дека женаму стои позади него и го гледа,и му го зема двогледот баш тогаш кога сакаше да сврши.

Тој беше вистинска машина за ебење

Во меѓувреме, Кристи, Рори и Тај се менуваа во разни позиции. Додека едниот и ја лижеше пичката на Кристи, другиот и го пикаше курот во устата, а потоа се сменија. Ник сега ме ебеше толку силно, што јас свршив. Конечно, тој почна да свршува, исфрлајќи ја неговата сперма длабоко во мојот чмар. Во истиот момент, Карлос го пикна неговиот кур во мојата уста, онолку колку што може и ми го наполни грлото со неговата густа сперма. Потоа го извлече и рече: “Се надевам дека Ник те подрастегна малку, јас се уште не сум готов. “ Тогаш ми пријде одзади и ми го пикна неговиот пит-бул стап во газот, пумпајќи ме надвор-внатре како со огромен чекан….

Tagovi:

VO VOZ

Poleka pocnav da vleguvam vo nea pratejki go ritamot na vozot.Vo eden moment cel vagon opasno se zalula i ne cekajki i go staviv mojot buzdogan da jajca i ostanav taka.Bev blisku so srvsuvanje,malku se smiriv no bese prekrasno da ebes sestra.Go izvadiv kurot skoro do izlaganje i potoa i go sibnav tri pati najmnogu sto mozev i eksplodirav vo momentot.Mi idese da riknam od ubavina, go izvadiv od nejzinoto pice i go staviv na brzina vo farmerki.

Во базен

Го фатив ритамот и почнав да го лапам јако и длабоко.Од време на време безобразно че го погледнев,само за да се уверам дека и колку ужива во тоа што го правам.Кога ке се уморев повторно му го дркав со рака,трудејки се да му пружам поубаво чуство.Си играв така се додека не ме подигна и бутна на ѕидот од туш кабината.Ми го соблече горниот дел од костимот за капење го фрли,ми ги соблече гачичките,се спушти и почна да ме лиже

Фетиш во автомобил

Кога му пријдов малку поблизу, сватив дека немам потреба да се грижам, затоа што не се познававме. Ме однесе до еден автомобил, а бидејки и двајцата бевме многу накиснати, ми предложи да ја соблечеме мократа облека од себе. Бидејки видов дека сака да биде доминантен, му предложив да ме нарекува курва, кучка, педерче. Ми нареди да му ги соблечам тренерките, а кога тоа го направив пред мене светна огромен кур од 25 см. Ми беше страв да го допрам од една страна, а од друга страна се бутав кон него. Биде дека ми е непријатно, ме подигна горе, ме бакна и ми даде до знаење, да тргнам у акција, али пред него што појдов кон него, ми нареди да ги ставам рацете на грб и извади лисици. Додека ми ги врзуваше рацете ми зборуваше дека сум една најобична курвичка.

ODLICEN PROVOD

Se spusti pomegu moite noze I me lizese preku moite crveni helanki koi togas gi imav na sebe.Poleka pocna da gi soblaka.Nemav gacicki zatoa sto se nadevav na ova.Pocna da mi ja lize pickata taja dlaboko go stavase jazikot vo nea sto se osekav kako bozica.So racete go grabav jorganot pod mene,tolku mi bese ubavo.Go fativ za glava.On togas stana,se soblece skroz I sedna vrz mene I svojot kur go stavi pomegu moite cicki.glavickata doagase do mojata usta.Me ebese megu cicki a so jazikot ja dopirav negovata glavicka.Pokasno mu go pusev celiot kur.

Униформа

Почна да ме бакнува, а јас ни името не му го знаев. Ја стави раката во мојата кошула и под градникот ги милуваше моите гради, а јас бев страшно напалена, длабоко и испрекинато дишев и воздивнував. Ја ставив раката меѓу неговите нозе. Беше веќе тврд. Му ги откопчав панталоните и ја ставив раката внатре. Малку се подигна и јас ги спуштив а неговиот кур веќе се дигна. Беше голем а тенок, баш како што сакам. Мојот дечко имаше ужасно дебел кур. Се навикнав на него, но овој ми беше совршен. -Ох, возввдивнав неможејќи да се контролирам. Прво го излижав цел до јајца, па го пушев додека он ме држеше за глава. -Оохх..така..добро го правиш тоа..водивнуваше.. Уживав! Тоа ми беше досега најслатко пушење..Одеднаш почна грчевито да…

Tagovi:

Стриптиз

Антонио нè покани на забава по повод враќањето на Исидора во родниот крај. Сите ние од пансионот, заедно со Кримо и Стипе отидовме на забава кај него. Кога влеговме во неговиот стан, бевме изненадени од пространата дневна соба, која беше модерна и луксузна.  Освен ние десетмина заедно со Стипе и Кримо, имаше пристигнато тројца пријатели, […]

Tagovi:

Ебење со тројца мажи истовремено

Го лапнав неговиот кур и пробував да си го напикам колку што можам подлабоко. Чувствував дека Томе се спуштил под мене со лицето. Ми ја соблече тангата и ми ја лизна пичката. Затреперив од задоволство и се обидував да си го напикам курот на дечко ми во грлото уште подлабоко. Томе ми ја лижеше пичката и ми напика јазик толку изненадно внатре, што јас ќе се задавев од курот што ми беше во устата. Ми го набиваше се посилно и посилно, а јас го голтав колку што можам повеќе, желна за него. Пичката ми се тресеше под јазикот на Томе и јас свршив уште еднаш. Наеднаш го снема јазикот на Томе и почувствував како некој кур се доближува до мојата пичка и пробува да ја пикне главата внатре. Тоа беше курот на Томе кој подготвено се лизна внатре и почна да ме дупи јако, додека јас го цицав курот на дечко ми. Се возбудив до максимум и го плескав со газот телото на Томе, пробувајќи да си го напикам целиот негов кур во пичката, а истовремено ја движев главата и јазикот се побрзо, за да го пушам целиот кур, длабоко до мадињата.