ISPOVED NA RAZVEDENA ZENA

Ke osetis sega kako ebe iskusen mas samo toa go slusnav deka mi go rece…ubavo I lesno go primav vo moeto vlazno pice, toa majstore stenkav na celiot glas… orgazmot se blizese… se tresev vo sladok grc…aaaaaaa… toa sreko moja podlaboko stavi mi go… bev vo delirium go griznav za rameto so seta sila… potoa me poprska so sperma nasekade po stomakot, liceto,haljinata eden mlaz dofrli I do mojata kosa I lice…

Шефот на мојот сопруг

Го фатив за рака и го одведов до собата. Јас и мојот сопруг имавме посебна спална соба која ја користевме за секси забави за тоа да не го правиме тоа во нашиот заеднички брачен кревет. Го однесов во собата, му реков да ја соблече кошулата, да седне на кревет и да ме причека да се вратам откако ќе се пресоблечам. Кога се вратив на мене носев светло сина свилена ноќница која беше доволно долга да го покрие мојот задник бидејќи не носев долна облека. Имав исти комплет свилени сини гаќички, но сфатив дека ќе ми бидат вишок на мене. Ноќницата беше со тенки прерамки и длабоко деколте. Не носев градник, моите цицки и тврди брадавици ѕиркаа низ свилениот материјал. Ми годеше како изгледав и се чувствував секси.

STRINA

Ja zavrtev na stomak I pocnav da ja ebam vo gazeto, onaka silediski.Bese vo sok zatoa sto nikogas do sega ne se ebela vo gazeto( barem taka mi rece).Da prekinam? Ja prasav.Ne, ne prodolzi, sega e dobro.Ne sum znaela deka e tolku ubavo,nikogas ne sum smeela da probam, a I ovoj moj balvan ne e voopsto mastovit.Sega strina ke ti pokazam kako treba…I pocnav da ja ebam vo cmarceto.Ja ebev mozda vkupno eden cas.Koga bev pred svrsuvanje, ja zavrtev I ja fativ za kosata…

Вдовицата дана

Во таква атмосфера створена за добра ебачина ја повлеков Дана и под фустанот и го фатив газот со рацете. На 45 години Дана изгледаше прекрасно имаше големи гради убаво газе. Јас имав 50 години и бев во добра кондиција. Сопругата која беше доста помлада од мене ја имав изневерено со неколку студентки кои беа подстанари во нашиот влез. Дана не се противеше и почна да ме бакнува со страст.

Договор за манекенка

Газдата се викаше Габриел, човек на средни години. Не беше убав, но имаше некоја харизма во него. Откако го потпишавме договорот, Мајкл се понуди да ме однесе дома, но Габриел ми рече: „Вики, ајде да прославиме за соработката. Обично со манекенките не прославувам, но сега имам и повод. Манекенките на модната ревија што се одржа минатиот месец се прогласени за манекенки на годината. Се надевам в година и ти ќе им се придружиш“. Мајкл инсистираше да тргнеме, но јас сакав да останам. „Мајкл, јас ќе ја донесам“, му кажа на Габриел. Мајкл замина и јас и Габриел останавме сами. Имав некоја чудна доверба во Габриел.

Tagovi:

Сено

Пријатна жена која кажуваше вицеви на сметка на својот маж. После краткото запознавање седнавме на клупата пред куќа. Домаќинот извади шише домашна ракија и ни ги полни чашките и додека ни сипува мене ми одлета погледот на влезната врата од која тогаш излезе сестра му на пријателот, Елена, црнка, 22 години, со коса до рамена. Во бела маичка со плитко деколте и розе еластична тренерка која се прилепила на незјзините нозе. Пријде и седна карши мене. Погледот ми го привлече нејзината маичка која беше прилично тенка и на која се оцртуваа нејзините брадавици од убавите цициња со средна големина.

Tagovi:

Состанок преку нет

Ме налегна на хаубата,ми нареди да ги раширам нозете, и дивјачки, како да на тоа чекал цела година го заринка во мене, целиот. Почна да навлага во мене одпозади, дивјачки, секој пат се поагресивно, секој пат се пожестоко…беше фантастично..додека така силно ми го даваше да го примам и да му се поклонам, веке почнав да се прашувам каде ли ќе сака да ми сврши? Дали ке сака да ја испука целата сперма како рафален минофрлач во моето дупе, или па, ке сака да ме размачка по устето? Муреков дека би ми пријало да ми го стави во уста и да ме натера да ја проголтам целата негова сперма. Се свртев и веднаш чучнав.

Tagovi:

DOKTORKA

Me obli toplina koga gi vidov pred mene, a na kurot samo glavceto mu se zirkase.Go triese megu niv so isplazen jazik i sekogas koga ke izlezese pogore ,so vlazen jazik go dopirase. -Ova e ludnica,a ne bolnica.Mojot kur megu cickite na doktorkata, neopislivo uzivanje.Potoa oseti deka brzo ke svrsam taka da mi go nasedna patlakot so pickata .Ja osetiv taa vrela picka kako go golta mojot kur,kako kurozderka.Ritmicki mi mesase so gazovite i se nabivase kolku sto moze pojako.Moite jajca se tresea ,a toa poveke me vozbuduvase.Sakase maksimlno da me iskoristi….

Подарок вибратор за сопругата

Кога стигнаа во куќата на нивните пријатели Карови, улицата веќе беше преполна со возила. Дорис ги пречекуваше гостите на врата и ги внесуваше внатре. Кога тие стигнаа до врата Кристи одеднаш како да загуби рамнотежа!!! Френки го уклучи вибраторчето а таа почувствува дрмање во нозете и јака вибрација во нејзиното влажно пиче. Дојде домаќинот Боб и ја бакна Кристи во образ, а Френки го одведе во барот да земат за пиење. За момент Кристи остана сама и се обидуваше да си ги среди мислите додека и надоаѓаа топли бранови во пичката од јаката вибрација. Стоеше сама со насмевка на лицето и никој од присутните не би помислил или претпоставил дека таа е пред огромен оргазам.