Маракана

bvggВо Маракана не сум бил одамна. Затоа кога ми кажа Саше да одиме таму на свирка, сакав до го одбијам.- Не ме зезај, какви фуфи има во Колосеум и во Кабрио, ти во Маракана ќе ме буташ. – се побунив. – Да брат, ама оди пушти се на некоја во Колосеум да те видам! Тоа се толку дигнати шмизли, со носот во облаци, што ќе ти се смачи животот ако и пристапиш на некоја. А во Маракана не е тоа случај. Таму се поопуштени девојките. Иако и после овој убедителен муабет не ми се идеше (бидејќи и у колосеум сум фаќал девојки), решив да не му кршам атер.

Отидовме, и прво што приметив од врата беше страшната гужва. Игла немаше кај да падне. Плус, многу повеќе машки од женски. Лош филм, си реков. Застанавме со Саше на страна и си замавме по едно пиво. После 5 минути муабет, и константен “скенинг“ од моја страна го прашав – Пикира некоја? Ти фаќа око? – Е оваа десно од мене крупнава. – ми кажа. Десно од него стоеа 2 девојки. Едната висока, крупна со плава виткана коса, а другата нешто пониска, доста цицлеста, црна девојка. Веднаш стапив во акција и и пријдов на пониската. Не дека ми се свиѓаше, ама изигравав жртва за другар ми, искрено. Саше веднаш улета, се упозна и почна да ја “освојува“ плавата. Што и беше ОК, бидејќи девојчево се погоди зборлесто. Ама црната, “мојата“ изгледа сфати зашто јас пријдов и што е работата, и не ми прифаќаше баш муабет. За 5-6 минути Саше си беше зазборен и “во елемент“, јас играв на музиката, а црнава исфрустрирано и мирно си го пиеше коњакот.
Играјќи така приметив до мене една повозрасна типка. Оценив дека има околу 33 години, и играше доста диво и секси. Беше висока 1.65м со добри облини. Имаше црна коса до рамења. Многу слатка на фаца. Носеше плава маица со кратки ракави, и црна долга сукња. На нозете имаше шпицасти салонки, со едвај приметлива штикла. Ме примети дека ја гледам и ми се насмеа. На следното нејзино вадење на цигара, јас спремно чекав со упаљачот. Како што и палев, ми ги фати нежно двете раце, палејќи ме гледаше у очи, и ми намигна. Комплетно се свртев накај неа, и почнав да и “денсам“. Пред да успеам да се свестам, типкава почна да се трие од мене. Си реков, сега или никогаш.. – Јас си идам од тука за 15 минути. Ако сакаш ајде со мене – и реков. Ме погледна диво ми дојде до уво и ми кажа – Направи да бидат 10.
– Мики, се преставив. – Биљана. Се свртив накај Саше и типкиве, и му кажав на Саше дека ќе треба скоро да си одам. За 7-8 минути се поздравив и си тргнав. Биљана веднаш ме следеше. Излеговме од Маракана и тргнавме накај мојата кола. – Колкава си? – ја прашав. – Колку ми даваш? – 27-8 и реков. – Хехе, ајде не ласкај сега. 35 сум. – Јас сум 30.- Аууу, па ти стар си бил. Хехехехеехе – се изнасмеа – Јас си мислев дека си негде 26. Стигнавме до колата, и јас и ја отворив вратата. – Уф, ама си бил џентлмен ти – ми рече и сакаше да влезе. Ја фатив за лакт и ја свртев накај мене. Ја потпрев на колата, и и ја ставив десната рака на вратот, и почнав да ја чешкам. Лицето ми беше на 15-20 сантиметри од нејзиното. Се приближи и почна страсно да ме бацува. Ја залепив на колата, ја ставив левата рака на нејзина слабина, и продолжив да и ја истражувам устата со мојот јазик. После минута време страсно бакнување, се тргнав, се насмеавме еден на друг и влеговме во колата. Тргнав накај мојот стан, и цел пат раката ми шеташе по нејзината подлактица.

Стигнавме кај мене пред зграда, паркирав и и излеговме од кола. За минута време отклучив врата и влеговме кај мене дома. Едно влегување, почна диво да ме бакнува. Уште во ходникот ми ја соблече маицата. Сега она ме залепи на ѕид, ме грепкаше по слабини, и на мое изненадување почна да ми ги лиже и шмука брадавиците. И ја соблеков и јас маицата, и видов дека има пристоен пар на цицки под прслукот. Не губев време веднаш и го откопшав и прслукот и и ги ослободив. Е тука, иако бев доста попален и здрвен пред тоа, мислам дека додатно ми порасна во гаќи. Биљана ги имаше најцврстите сисетани што ја уопште ги иам видено! Не можев да издржам, и ја дигнав сукњата, ја грабнав за гз, и со нозете околу мене, ја однесов до спална. Како да немам видено пар цицки пред тоа у животов, ги стиснав силно и почнав да ги лижам и шмукам. Биљана ми ја галеше косата за тоа време и воздивнуваше. И ја откопчав и сукњата и и ја соблеков одоздола. Набрзина се спуштив и почнав да и ги бацувам влажно препоните. Имаше црвени гакичќи. И ги соблеков инстатно. И ги раширив нозете со моите широки рамења, и си дадов момент да уживам во погледот. Имаше пичe каквo што преферирам. Со крупни набабрени усни, и издепилирана, освен триаголнестата фризура, која што и беше неколку сантима над клиторисот. И ја бакнав како да ја бакнувам во уста. Полека, страствено, целата! Беше доста влажна. Почнав да и ги бацувам усните на пичето една по една. Па и втиснав еден полн бакнеж, со јазикот до пола во пичето, а со устата и ја лапнав цела, и така ја шмукав. Сите нејзини сокови ги собрав со јазик, и ги голтнав. Не дадов ништо да истече. Пичето и се стегаше околу мојот јазик. Со горната усна и го допирав клиторисот. Потоа го извадив јазикот од нејзе и се сконцентрирав на клиторисот. Веќе и беше доста набабрен, и излезен нанадвор. Го исплазив јазикот и полека почнав да си поигрувам со слаткото клитче. Прво со кружни движења околу него, внимавајќи што помалку да го допирам. Биљана беше целата во исчекување. Дишеше како маратонец после истрчан маратон. Моите раце беа под нејзиниот газ, кој што беше доволно голем и месест за да уживам во масирањето, а нејзините раце беа на нејзините цицки. Кога јас самиот веќе не можев да издржам, почнав да и го лижам самиот клиторис. И тоа наизменично – нагоре, надоле, надесно, налево. Ги тргнав рацете од под нејзиното газе и и ги ставив на препони. И ги масирав благо препоните. Се уште идев споро со јазикот. Биљана веќе не пазеше колку гласно стенка. Ми стави една рака на тил и проба да ме притисне. И ја тргнав раката и и кажав -Многу ти е вкусна, и ме излудува. Ама враќај си ги рацете на цицки, и не престанувај да си ги масираш. Остави ме мене сам да ти ја ишмукам!
Повторно и се вратив меѓу прекрасните нозе! Овојпат со едната рака со палецот и со показалецот и ги раширив усните, а со другата со палецот и ја тргнав “капата“ од клиторисот. Го лапнав целосно, и почнав многу брзо да идам горе – доле со јазикот. Го подигна газот од креветот и сакаше уште повеќе да ми ја набие нејзината врела фурна на јазик. Со двете дланки и ги фатив подколениците и и ги дигнав и раширив нозете колку што можев. Почнав силно да и го шмукам клитот. Биљана почна да се тресе и да свршува. Рацете и беа на мојата глава и силно ја влечеше накај нејзиното меѓуножје. Веќе не стенкаше, туку врескаше на цел глас. -Свршуваааааа!!! Престани да шмукаш, не можам веќееееее – ми кажа откако и заврши оргазмот, и ме тргна – Те молам стави ми го веднаш! Одма, не чекај, соблакај пантолоните и бутни ми го! Како што ми беше влажно цело лице од нејзините сокови, легнав врз неа, и почнав да ја бакнувам. Гладно почна да ме лиже и шмука по јазик, усни., лице. Искрено, многу ме запали што си ги излижа сите свои сокови од мене. Следно нешто јас легнав на грб, а она дојде врз мене. Повторно почна да ми ги лиже брадавиците. Овојпат и изреагирав – Биљана, дај не зезај, соблакај ми ги пантоланите, ќе ми експлодира. Биљана, пак, се однесуваше како ништо да не сум рекол. Продолжи да ме бацува и лиже по гради и од времe на време по вратот. Не издржав и почнав сам да си ги соблекувам пантолоните, а уз нив и боксериците! Ја фатив за коса, се исправив во седечка позиција и ја залапав. Не знаете каков електрицитет ми помина низ телото кога ми го фати со нејзината рака и почна благо да го масира.
Не можев долго да издржам. Како што ја држев за коса, го прекинав бакнежот, и со благ притисок и ја спуштив главата надоле. Легнав и не можев да ги воздржам благите стенкања, кога го осетив незјиниот влажен и топол здив на мојот екстра набрекнат кур.