Диплома за секс

mkmknhbСо Вања ми беше добро. Сите велеа дека нашата врска ветува, освен нејзината мајка. Во прво време…не ја сакав мајкаи на Вања, пред се затоа што и таа не ме сакаше мене, можеби тоа е затоа што ме фати како и ги посматрам нозете во црни чорапи под кратката сукња, ух тие гради големи цврсти, ја гледав мајкаи на Вања со повеќе страст отколку Вања.

Мајкаи се викаше Лела, беше позгодна од керката и подобар избор за мене. Бев десет години постар од Вања, немав ништо ни перспектива, факултет, диплома, кола, стан. Што ли Вања најде во Мене па кур се разбира. Дипломата за секс е единствена што ја имам и поштено сум ја заслужил. Ми ја дадоа многу жени со кои сум бил до мојата 39 та година, а на оваа диплома на крај и ракоплескаа и Вања и нејзината мајка.
Вања ја запознав на забава на која раскинав со дотогашната девојка. Вања беше прекрасна висока со долги нозе во кратка сукња, мини гакички, со права реакција кога и ја завлеков раката меѓу бутините и тргнав кон препоните, карлицата под затегнатата кожа, дискретно влакнеста пичка, ослободен пат до влажната женскост. Сето тоа веднаш го открив кај Вања. Забавата беше бучна и многу посетена но имав кључ од собакаде што останавме сами. Тогаш Вања ми рече “Одсекогаш сум сакала ваков маж”. Ме држеше за курот кој веке сама го имаше извадено од откопчаниот шлиц. Потоа клекна го бакна по главчето и го стави во нејзината уста со кармин. Го цицаше како дете сто цица млеко од шишенце, се додека снема млеко. И ја размачкував спермата по лицето со курот кој се уште немаше изгубено на цврстина. Откако го испразнив првиот резервоар со сперма пак и го ставив во уста пак се дигна и ја натерав Вања да ја дигне сукњата да ги спушти гаќичките. Со прст продрев во нејзиното пиче. Некој почна да тропа на вратата, а воедно и се чу женски глас кој викаше дека сака секс, држејки ја Бања за струкот ја откљуцив вратата, влегоа пијани дечко и девојка и почнаа да се тркалаат по патосот. Додека гледав како девојката му го пуши на дечкото јас го набивав курот во тесното пиче на Вања. Ја ебев Вања одпозади додека плавата девојка го јаваше дечкото на само пола метар од нас. Некои дечки влегоа во нашата соба и гледаа а Вања видно се возбуди од нивното присуство и сакаше уште и уште. Ја ебев јако ја удирав со курот. Некој ме фати отпозади за задникот и почна да ме стега.Беше тоа супер провод.Воајерите дркаа јас свршував,вања стенкаше и мешаше со газето.
Добро дека не не силуваа така пијани и напалени. Побегнавме од забавата. Од тогаш не се разделивме со Вања. Малку по малку таа како наркоман се навлече на мојот кур, а јас на нејзиното младо тело. Отидовме толку далеку што таа ме престави на нејзините родители. Татко и беше еден флегматичен тип кој воопшто не беше заинтересиран, но мајка и тетка Лела баш права аждаја, и тоа многу добра. Големи гради, стегната задница, долги нозе од кои се губи умот, црна коса темен тен и црни очи како влез во пеколот. Темпераментна, невистинита, навикната да јава на кур(но не на својот маж)ме воодушеви на првата средба а исто и почнав да ја мрзам.

Почнав да ја сонувам Лела, а ја ебев керка и се повеке и повеке. Лела правеше се да нејзината керка ја извлече од канџите на пробисвет каков што сум јас сигурно затоа што на првата средба ме процени каков сум јас. Сигурно затоа што посакала да тоа што Вања го сака на мене да го стави во својата уста пичка. Почнав редовно да одам кај нив, да ја гледам Лела, да и давам сигнали со очите. После еден месец таа ми пријде и ми реце дека сака да разговара со мене, јас прашав за што сака да разговараме а таа одсечно ми одговори “за важни работи”. Во ред, реков, Нема проблем, замислувајки на што ке личи нашиот разговор. Дојде, мирисаше на скап парфем, на секс и опасност. Нејзиното затегнато лице беше преубаво. Телото го истакнала со тесна сукња до колена курвински долга да те предизвика, преубави бутини, прекрасни колкуви кои само ги беше повеке истакнала со прекрасна блуза. Сакам да ја оставиш керками -ми рече. А зошто што ми нудиш ја прашав.. Ти се нудам јас ми рече без да трепне. Поудата беше добра прифатлива.
Ја легнав на патос, возбуден многу, таа сакаше да ме одтурне и удри но не успеа. Место да се брани ме фаќаше за курот и бакнуваше со врелите усни. Се соблековме и двајцата останавме голи. Ме држеше за дигнатиот кур, го стискаше, а јас ја фатив за нејзините меки големи гради со набрекнати брадавици. Се предадовме на гревот со воодушевување. Почна да ми го пуши ух како беше добра ммммм. Цел го набиваше во грло а и го дркаше со раката, а со другата ми ги стискаше јајцата. Сакав одма да излудам и да свршам во нејзината уста, но ја натрав да легне на кревет, да ги рашири нозете. Почнав да и ја лижам пичката да и го грицкам клиторисот и усниците. Почуствував како телото на Лејла се мрда како стенка ја стегна мојата глава со бутините на момент помислив дека сака да ме убие. Ја отурнав и се фрлив на неа, и го ставив во влажната пичка. Почнав да мрдам со колковите а таа само го прифати и го следеше ритамот. И го набивав до крај и и ја истурив целата сперма, лежевме голи испотени. Мојата керка рече таа.. Јас ветив и ке го исполнам ветувањето одговорив јас. Не немислам на тоа нема проблем зборави но мојата Вања има слух да најде добар ебач рече Лела. Ме фати за курот и почна да го дрка…
Од тогаш редовно имаме односи. Жал ми е што не ги дигам нозете на Вања не ја допирам нејзината мека нежна кожа, но затоа покрај себе имам искусна жена за која сонував цел живот.